dječji dres luka modrić zauzimao prvo mjesto .Poslije potpisa z

dječji dres luka modrić zauzimao prvo mjesto .Poslije potpisa za Romu, rekao je: „Bio sam uzbuđen zbog prilike! Neizmjerno sam ponosan što mogu predstavljati ovakav klub. To doista pokazuje da ako radite, ljudi će prepoznati taj trud.

“Ponižavajuće je. Nevjerojatan je osjećaj kao osoba koja je godinama bila zagovornik FIFA -inog eSporta vidjeti profesionalne nogometne klubove kako potpisuju FIFA -ine profesionalce. Ulaganje klubova i EA -e u FIFA -u dokazuje koliko smo daleko došli. ”Na pitanje koliko često trenira, Aman je rekao:“ Četrdeset utakmica vikendom, najmanje. U pripremama za događaj mogu lako igrati do 70 sati tjedno. "Tražit ću vrhunske igrače u bilo kojoj regiji za igru. Možete postati bolji samo igrajući najbolje igrače na svijetu." s obzirom na turnir igrat ćeš neograničen broj stilova igre pa se moraš naviknuti igrati protiv mnogo različitih. ”

Događaji poput FIFA-inog Interaktivnog svjetskog prvenstva eksponencijalno su porasli od njegovog uvođenja 2004. godine, gdje je 18-godišnji Thiago Carrico pobijedio na natjecanju u Zürichu. U 2009. godini sudjelovalo je 500.000 igrača, oko tri milijuna kasnije i prošle godine. više od 2,4 milijuna natjecalo se na više konzola, a 17-godišnji Mohamed Al-Bacha osvojio je nogometni dres za djecu zlatnu medalju na najvećem svjetskom gaming turniru. Osvojio je 40.000 dolara i kartu za Zlatnu loptu za svoj uspjeh.